facebook

הגופים המבוקרים

רשימת הגופים המבוקרים על ידי משרד מבקר המדינה

דברי הסבר
הגופים המבוקרים - לפי סדר הא"ב
 

הגופים העומדים לביקורת המדינה

ביקורת המדינה חלה על קשת רחבה של גופים מהמגזר הציבורי ובהם משרדי הממשלה, מוסדות של המדינה, רשויות מקומיות, תאגידים סטטוטוריים וחברות ממשלתיות ועל גופים נוספים.

היקף ביקורת המדינה בישראל הוא גדול ביותר. סעיף 2(א) לחוק-יסוד: מבקר המדינה קובע את המסגרת הכללית, ולפיה "מבקר  המדינה יקיים ביקורת על המשק, הנכסים, הכספים, ההתחייבויות והמינהל של המדינה, של משרדי הממשלה, של כל מפעל, מוסד או תאגיד של המדינה, של הרשויות המקומיות ושל גופים אחרים או מוסדות אחרים שהועמדו על-פי חוק לביקורתו של מבקר המדינה".

סעיף 9 לחוק מבקר המדינה, התשי"ח-1958 [נוסח משולב], מגדיר באופן מפורט את הגופים אשר עומדים לביקורת, לפי מאפיינים שונים. ניתן לחלק את הגופים המבוקרים לשתי קבוצות - כאלה שדי בכך שהם עומדים בהגדרות ובמאפיינים המפורטים בקטגוריות של סעיף 9 כדי שיהיו גופים מבוקרים, וכאלה שאין די בכך שהם עומדים באחת ההגדרות, אלא יש צורך בהחלטה מיוחדת של מבקר המדינה או של הוועדה לענייני ביקורת המדינה של הכנסת בדבר הפעלת ביקורת עליהם. כמו כן ישנם גופים שהחלת הביקורת עליהם נעשית עפ"י חוק, עפ"י החלטת הכנסת, או עפ"י הסכם ביניהם ובין הממשלה.

מהאמור לעיל עולה, כי רשימת הגופים העומדים לביקורת המדינה איננה רשימה קבועה, אלא היא משתנה מעת לעת. גופים חדשים קמים, ואחרים חדלים להתקיים. ישנם שינויים במאפיינים של גופים, המביאים לכך שגופים שהיו מבוקרים יחדלו להיות מבוקרים, ולהיפך. גם ההחלטות הספציפיות של מבקר המדינה ושל הוועדה לענייני ביקורת המדינה של הכנסת בדבר הפעלת ביקורת מביאות לשינויים ברשימה. כמו כן ישנם גופים שהם גופים מבוקרים עפ"י הגדרות החוק ולא נעשתה בהם ביקורת בפועל, וכן גופים שהם בני ביקורת, אך לא הוחלה עליהם ביקורת.

על המעיין ברשימת הגופים שבאתר להביא בחשבון את העובדה כי מדובר ברשימה דינמית, המתעדכנת מעת לעת. משום כך, ומשום שברשימה כלולים למעלה מ-1,000 גופים, שהם גופים מבוקרים בהווה או שהיו מבוקרים בעבר, אפשר שנפלו בה אי-דיוקים. הרשימה נועדה למסירת מידע כללי לציבור בלבד, אין לראות בה מסמך מחייב היוצר זכויות וחובות משפטיות, ומשרד מבקר המדינה אינו נושא באחריות לטעויות שנפלו בה (להרחבה ראו תנאי שימוש באתר).

הערות בדבר טעויות שנפלו ברשימה וכן כל הערה אחרת יתקבלו בברכה. 

 
 

א ב ג ד ה ו ז ח ט י כ
ל מ נ ס ע פ צ ק ר ש ת

 

להלן רשימה אלפביתית של הגופים המבוקרים. הגופים מופיעים ברשימה לפי האות הראשונה של שמם. אפשר לאתר גוף מסויים באמצעות הקשה על האות הראשונה של השם ברשימת האותיות, ועיון בגופים המופיעים תחת אותה אות. אפשר גם לאתר את הגוף באמצעות אופציית החיפוש במסמך (CTRL+ F).

 

א
אגד אגודה שתופית לתחבורה בישראל בע"מ
אגד תעבורה בע"מ
אגודה אורתודוקסית לצדקה יפו
אגודה מוסלמי גוש חלב
אגודת אכסניות נוער בישראל (אנ"א)
אגודת ג'ורג'יוס רמלה
אגודת ידידי קרן לב"י
אגודת סט' ג'ורג' לוד
אגודת עובדי התעשייה האווירית לישראל
אגף בכיר בחירות ברשויות המקומיות
אגף האפוטרופוס הכללי והכונס הרשמי
אגף הטכנולוגיה והלוגיסטיקה (אט"ל)
אגף הכלכלן הראשי - הכנסות המדינה, מחקר וקשרים בינלאומיים
אגף המבצעים (אמ"ץ)
אגף המודיעין (אמ"ן)
אגף התכנון (אג"ת)
אגף התקציבים
אגף התקשוב וההגנה בסייבר
אגף ישובים ישראליים ביהודה ושומרון
אגף כוח האדם (אכ"א)
אגף ללוחמה בטרור, ביטחון פנים ועורף
אגף לעדות לא יהודיות
אגף משפחות, הנצחה ומורשת
אגף שכר והסכמי עבודה
אוהלי יעקב
אולם נחמני בע"מ
אוניברסיטת אריאל בשומרון (ע"ר)
אוניברסיטת בן גוריון בנגב
אוניברסיטת בר אילן
אוניברסיטת חיפה
אוניברסיטת תל אביב
אוצר מפעלי ים בע"מ
אות המוצר הירושלמי בע"מ
אחוזות החוף בע"מ
אחוזת קבר
איגוד ערים (אזור איילון) ביוב, ביעור יתושים וסילוק אשפה
איגוד ערים (דרום השרון המזרחי) (ביוב)
איגוד ערים אזור גוש דן (שירות וטרינרי)
איגוד ערים אזור גליל מזרחי וגולן (פסולת מוצקה)
איגוד ערים אזור דן - תברואה וסילוק אשפה
איגוד ערים אזור השומרון (מוסדות חינוך על יסודיים)
איגוד ערים אזור השרון הדרומי (מים)
איגוד ערים אזור השרון לתברואה (הדברת יתושים)
איגוד ערים אזור חיפה (ביוב)
איגוד ערים אזור כרמיאל (ביוב)
איגוד ערים אזור מפרץ חיפה - להגנת הסביבה
איגוד ערים אזור רמת-גן בני-ברק וגבעתיים בתי מטבחיים
איגוד ערים אזור שומרון (בתי מטבחיים ופיקוח וטרינרי)
איגוד ערים גליל מערבי (איכות הסביבה)
איגוד ערים הגליל המערבי (בתי חולים)
איגוד ערים השרון הצפוני (תברואה)
איגוד ערים כנרת
איגוד ערים לאיכות הסביבה (אזור אשדוד-יבנה)
איגוד ערים לאיכות הסביבה המשולש הדרומי
איגוד ערים לאיכות סביבה (אזור אגן בית נטופה)
איגוד ערים לחינוך מיוחד (אזור חיפה)
איגוד ערים למוסדות חינוך אזור ביענה דיר אל אסד
איגוד ערים למוסדות חינוך משהד-ריינה
איגוד ערים לשמירה על איכות הסביבה - דרום יהודה
איגוד ערים לשמירת איכות הסביבה שרון - כרמל
איגוד ערים נפת אשקלון (שמירה על איכות הסביבה)
איגוד ערים שפלת יהודה (ביוב)
איגוד רשויות מקומיות לאיכות הסביבה - יהודה
איגוד רשויות מקומיות לאיכות הסביבה (שומרון)
איגודן אגוד ערים דן לתשתיות איכות הסביבה
איצטדיון בינלאומי חיפה בע"מ
אל רואי
אלתא מערכות בע"מ
אמנות לעם
אפיקים - שירותי תחבורה מתקדמים בע"מ
ארגון אלמנות ויתומי צה"ל
ארגון יוצאי פרס בירושלים
ארגון נכי צה"ל
ארגון עולי בריה"מ - חברה קדישא (ע"ר)
ארכיון מדינת ישראל
אשכול רשויות בית הכרם הגלילי
אשכול רשויות גליל מזרחי בע"מ
אשכול רשויות גליל מערבי
אשכול רשויות הגליל והעמקים
אשכול רשויות הכנרת והעמקים
אשכול רשויות המפרץ
אשכול רשויות השרון
אשכול רשויות נגב מערבי
אשכול רשויות שורק דרומי
אשרא - החברה הישראלית לביטוח סיכוני סחר חוץ בע"מ
אתרים בחוף תא חברה לפתוח אתרי תיירות בתא יפו בעמ

לראש הרשימה


ב
בורסה לניירות ערך
בית דוד בן גוריון
בית החולים ע"ש יוספטל, אילת
בית החולים ע"ש ליידי דיויס, הכרמל, חיפה
בית החולים ע"ש רבקה זיו, צפת
בית החולים ע"ש שניידר, פתח תקוה
בית החולים פוריה, טבריה
בית החולים קפלן, רחובות
בית החיים לב השרון - תל מונד
בית הספר המרכזי למלונאות בע"מ
בית הספר המרכזי לתיירות בישראל בע"מ (ירושלים)
בית התפוצות
בית חולים איתנים
בית חולים בית לוינשטיין, רעננה
בית חולים גריאטרי פלימן, חיפה
בית חולים גריאטרי שמואל הרופא, באר יעקב
בית חולים כפר שאול
בית חולים פסיכיאטרי פרדסיה
בית חינוך עוורים לבני ישראל בירושלים
בית לוחמי הגיטאות ע"ש יצחק קצנלסון למורשת השואה והמרד
בית נשיא המדינה
בית עלמין הרצליה
בית קברות בריטי חיפה
בנק דקסיה ישראל בע"מ
בנק יהב לעובדי המדינה בע"מ
בנק ישראל
בצלאל אקדמיה לאמנות ועיצוב ירושלים
בתי זקוק לנפט חיפה
בתי משפט מחוזיים

לראש הרשימה


ג
גחלת גמול חסכון לחנוך בע"מ
גי.בי. טורס בע"מ
גלים נרקיס גל הסעות בע"מ
גמעיית אלחיריה ג'לגוליה
גשר - מפעלים חינוכיים בע"מ
גשר שירותי השיקום התעסוקתי של ישראל

לראש הרשימה


ד
דירה להשכיר - החברה הממשלתית לדיור ולהשכרה בע"מ
דלת אמות, שירותי קבורה
דן באר שבע בע"מ
דן בדרום
דן בצפון - חברה להסעת המונים בע"מ
דן חברה לתחבורה ציבורית בע"מ
דרכי שלום חיפה

לראש הרשימה


ה
האגודה להקמה והרחבה של מעונות לחוסים
האגודה לקידום החינוך
האגודה לתרבות הדיור
האגף לאיגוד שיתופי
האוניברסיטה העברית בירושלים
האוניברסיטה הפתוחה
האיגוד, חברה להעברת טכנולוגיה
האפוטרופוס על נכסי נפקדים
האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים
הארכיון המרכזי לתולדות העם היהודי
הבאר השלישית - תאגיד מים וביוב בע"מ
ההוצאה לאור של לשכת עורכי הדין
הוועד הציבורי עפ"י חוק המניות הבנקאיות שבהסדר (הוראת שעה), התשנ"ד-1993
הוועדה המחוזית לתכנון ובניה - מחוז דרום
הוועדה המחוזית לתכנון ובניה - מחוז חיפה
הוועדה המחוזית לתכנון ובניה - מחוז ירושלים
הוועדה המחוזית לתכנון ובניה - מחוז צפון
הוועדה המחוזית לתכנון ובניה - מחוז תל אביב
הוועדה המחוזית לתכנון ולבניה - מחוז מרכז
הוועדה המיוחדת לתכנון ולבנייה חריש
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גן יבנה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גני תקווה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אבו בסמה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אופקים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אור יהודה - אזור
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אילת
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אל`טירה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אלעד
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אפיקי הירקון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אצבע הגליל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אשדוד
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה אשקלון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה באר טוביה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה באר שבע
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בית שאן
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בית שמש
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בני ברק
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בני שמעון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בקעת בית הכרם
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה בת ים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גבעות אלונים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גבעת שמואל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גבעתיים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גדרה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גולן
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה גזר
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה דימונה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה דרום השרון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הגלבוע
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הגליל המזרחי
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הגליל המרכזי
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הגליל העליון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הגליל התחתון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הדרים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הוד השרון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה המרכז
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה הרצליה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה זבולון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה זמורה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חבל אילות
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חבל אשר
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חבל מודיעין
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חדרה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חולון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חוף אשקלון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חוף הכרמל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חוף השרון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה חיפה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה טבריה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה טייבה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה יבנה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה יהוד - נווה אפרים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה יואב
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה יזרעאלים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה יקנעם עילית
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ירוחם
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ירושלים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה כפר יונה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה כפר סבא
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה כרמיאל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה לב הגליל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה לב השרון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה להבים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה לוד
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה לכיש
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מבוא העמקים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מגדל העמק
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מודיעין - מכבים - רעות
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מורדות הכרמל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מזרח השרון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מטה בנימין
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מטה יהודה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מיתר
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מנשה - אלונה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מעלה הגליל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מעלה חרמון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מעלה נפתלי
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מעלות תרשיחא
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מצפה אפק
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מצפה רמון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה מרום הגליל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה משגב
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נגב מזרחי
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נגב מערבי
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נהריה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נס ציונה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נצרת
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נצרת עילית
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נתיבות
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה נתניה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה עומר
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה עירון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה עכו
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה עמק הירדן
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה עמק המעיינות (בקעת בית שאן)
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה עמק חפר
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה עפולה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ערבה תיכונה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ערד
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה פרדס חנה כרכור
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה פתח תקווה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה צפת
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קסם
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קצרין
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קריות
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קריית אונו
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קריית אתא
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קריית גת
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קריית טבעון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קריית מלאכי
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה קריית שמונה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ראש העין
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה ראשון לציון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רהט
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רחובות
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רכס הכרמל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רמלה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רמת הנגב
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רמת השרון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רמת חובב
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רמת-גן
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה רעננה
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה שדות דן
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה שדרות
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה שוהם
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה שומרון
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה שפיר
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה שפלת הגליל
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה שקמים
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה תל אביב - יפו
הוועדה המקומית לתכנון ולבנייה תמר
הוועדה המרחבית לתכנון ולבנייה שורקות
הוועדה המרחבית לתכנון ולבנייה שמעונים
הוועדה המרחבית לתכנון ולבנייה שרונים
הוועדה המשותפת לתכנון ולבנייה למחוז המרכז ולמחוז תל אביב-יפו (בר-אילן)
הוועדה לאנרגיה אטומית
הוועדה לתכנון ולתקצוב (ות"ת)
החברה הבינלאומית לכבל ימי בע"מ
החברה הישראלית למדליות ולמטבעות בע"מ
החברה הישראלית למחקר ולפתוח ידוע בשם איי אר די סי
החברה הכלכלית לאילת (חכ"א) בע"מ
החברה הכלכלית לאשקלון בע"מ
החברה הכלכלית לישובי הגולן בע"מ
החברה הכלכלית למ.א. חוף השרון בע"מ
החברה הכלכלית לפיתוח עפולה בע"מ
החברה הכלכלית לפיתוח קרית אתא בע"מ
החברה הכלכלית עכו בע"מ
החברה הכלכלית קריית שמונה בע"מ
החברה הלאומית לאספקת פחם בע"מ
החברה הממשלתית להגנות ים המלח בע"מ
החברה הממשלתית להגנות מצוקי חוף הים התיכון בע"מ
החברה הממשלתית לתיירות
החברה העירונית לפיתוח אשדוד בע"מ
החברה העירונית לפיתוח רעננה בע"מ
החברה העירונית ראשון לציון לביטחון וסדר ציבורי בע"מ
החברה לאוטומציה במינהל השלטון המקומי בע"מ
החברה לבידור ולבילוי (חולון) בע"מ
החברה להגנת הטבע
החברה לחינוך ימי בישראל (בתי"ס ימיים)
החברה למפעלי תרבות מיסודה של עיריית באר-שבע
החברה למתנ"סים - מרכזים קהילתיים בישראל בע"מ
החברה לניהול קרן השתלמות לאקדמאים במדעי החברה והרוח בע"מ
החברה לניהול קרן השתלמות לביוכימאים ומיקרוביולוגים בע"מ
החברה לניהול קרן השתלמות להנדסאים וטכנאים בע"מ
החברה לניהול קרן השתלמות למשפטנים בע"מ
החברה לניהול קרן השתלמות לעובדי המדינה בע"מ
החברה לניהול קרן השתלמות לשופטים בע"מ
החברה לפיתוח חוף אילת בע"מ
החברה לפיתוח מצפה רמון בע"מ
החברה לפיתוח נצרת עילית בע"מ
החברה לפיתוח עכו העתיקה בע"מ
החברה לפיתוח קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד בע"מ
החברה לפיתוח קריית ארבע בע"מ
החברה לפתוח פתח תקוה בע"מ
החברה לשיקום ולפיתוח הרובע היהודי בעיר העתיקה ירושלים בע"מ
החברה לשרותי איכות הסביבה בע"מ
החברה לתרבות פנאי וספורט בת-ים בע"מ
החשב הכללי
הטכניון מכון טכנולוגי לישראל
היהדוית הקראית ירושלים
היהדות הקראית אשדוד
היהדות הקראית רמלה
היועץ המשפטי לממשלה
היכלי הספורט תל אביב-יפו בע"מ
הכנסייה הלטינית-חיפה
הכנסייה מארונית חיפה
הכפר הירוק ע"ש לוי אשכול בע"מ
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה
הלשכה לפיצויים אישיים
המדפיס הממשלתי
המוסד העליון ללשון העברית
המוסד העליון ללשון הערבית
המוסד לבטיחות ולגיהות
המוסד לביטוח לאומי
המוסד למודיעין ולתפקידים מיוחדים
המועצה האזורית אל בטוף
המועצה האזורית אל קסום
המועצה האזורית אלונה
המועצה האזורית אשכול
המועצה האזורית באר טוביה
המועצה האזורית בוסתאן אל מרג'
המועצה האזורית בני שמעון
המועצה האזורית ברנר
המועצה האזורית גדרות
המועצה האזורית גולן
המועצה האזורית גוש עציון
המועצה האזורית גזר
המועצה האזורית גן רווה
המועצה האזורית דרום השרון
המועצה האזורית הגלבוע
המועצה האזורית הגליל העליון
המועצה האזורית הגליל התחתון
המועצה האזורית הערבה התיכונה
המועצה האזורית הר חברון
המועצה האזורית זבולון
המועצה האזורית חבל אילות
המועצה האזורית חבל יבנה
המועצה האזורית חבל מודיעין
המועצה האזורית חוף אשקלון
המועצה האזורית חוף הכרמל
המועצה האזורית חוף השרון
המועצה האזורית יואב
המועצה האזורית לב השרון
המועצה האזורית לכיש
המועצה האזורית מבואות החרמון
המועצה האזורית מגידו
המועצה האזורית מגילות ים המלח
המועצה האזורית מטה אשר
המועצה האזורית מטה בנימין
המועצה האזורית מטה יהודה
המועצה האזורית מנשה
המועצה האזורית מעלה יוסף
המועצה האזורית מרום הגליל
המועצה האזורית מרחבים
המועצה האזורית משגב
המועצה האזורית נווה מדבר
המועצה האזורית נחל שורק
המועצה האזורית עמק הירדן
המועצה האזורית עמק המעיינות
המועצה האזורית עמק חפר
המועצה האזורית עמק יזרעאל
המועצה האזורית ערבות הירדן (בקעת הירדן)
המועצה האזורית רמת הנגב
המועצה האזורית שדות דן
המועצה האזורית שדות נגב
המועצה האזורית שומרון
המועצה האזורית שער הנגב
המועצה האזורית שפיר
המועצה האזורית תמר
המועצה הארצית לשיקום
המועצה הדתית אבן יהודה
המועצה הדתית אופקים
המועצה הדתית אור יהודה
המועצה הדתית אור עקיבא
המועצה הדתית אורנית
המועצה הדתית אזור
המועצה הדתית אילת
המועצה הדתית אליכין
המועצה הדתית אלפי מנשה
המועצה הדתית אלקנה
המועצה הדתית אפרת
המועצה הדתית אריאל
המועצה הדתית אשדוד
המועצה הדתית אשקלון
המועצה הדתית באר יעקב
המועצה הדתית באר שבע
המועצה הדתית בית דגן
המועצה הדתית בית שאן
המועצה הדתית בית שמש
המועצה הדתית ביתר עילית
המועצה הדתית בני ברק
המועצה הדתית בני עי"ש
המועצה הדתית בנימינה
המועצה הדתית בת ים
המועצה הדתית גבעת זאב
המועצה הדתית גבעת עדה
המועצה הדתית גבעת שמואל
המועצה הדתית גבעתיים
המועצה הדתית גדרה
המועצה הדתית גן יבנה
המועצה הדתית גני תקווה
המועצה הדתית דימונה
המועצה הדתית האזורית בקעת בית שאן
המועצה הדתית האזורית בקעת הירדן
המועצה הדתית האזורית גוש עציון
המועצה הדתית האזורית גליל תחתון
המועצה הדתית האזורית הר חברון
המועצה הדתית האזורית חבל יבנה
המועצה הדתית האזורית חבל מודיעין
המועצה הדתית האזורית כנרות
המועצה הדתית האזורית כפר פינס-מנשה
המועצה הדתית האזורית לכיש
המועצה הדתית האזורית מטה בנימין
המועצה הדתית האזורית מעלה יוסף
המועצה הדתית האזורית מרום הגליל
המועצה הדתית האזורית מרחבים
המועצה הדתית האזורית עמק חפר - כפר הרא"ה
המועצה הדתית האזורית עמק יזרעאל
המועצה הדתית האזורית עמק לוד
המועצה הדתית האזורית רמת הגולן
המועצה הדתית האזורית שדות נגב עזתה
המועצה הדתית האזורית שומרון
המועצה הדתית האזורית שפיר
המועצה הדתית הדרוזית בישראל - כפר סמיע
המועצה הדתית הוד השרון
המועצה הדתית הרצליה
המועצה הדתית זכרון יעקב
המועצה הדתית חדרה
המועצה הדתית חולון
המועצה הדתית חיפה
המועצה הדתית חצור הגלילית
המועצה הדתית טבריה
המועצה הדתית טירת הכרמל
המועצה הדתית יבנאל
המועצה הדתית יבנה
המועצה הדתית יהוד
המועצה הדתית יקנעם
המועצה הדתית ירוחם
המועצה הדתית ירושלים
המועצה הדתית כוכב יאיר
המועצה הדתית כפר יונה
המועצה הדתית כפר סבא
המועצה הדתית כפר תבור
המועצה הדתית כרמיאל
המועצה הדתית לוד
המועצה הדתית מבשרת ציון
המועצה הדתית מגדל
המועצה הדתית מגדל העמק
המועצה הדתית מזכרת בתיה
המועצה הדתית מטולה
המועצה הדתית מיתר
המועצה הדתית מנחמיה
המועצה הדתית מעלה אדומים
המועצה הדתית מעלות
המועצה הדתית מצפה רמון
המועצה הדתית נהריה
המועצה הדתית נס ציונה
המועצה הדתית נצרת עילית
המועצה הדתית נשר
המועצה הדתית נתיבות
המועצה הדתית נתניה
המועצה הדתית סביון
המועצה הדתית עכו
המועצה הדתית עמנואל
המועצה הדתית עפולה
המועצה הדתית ערד
המועצה הדתית עתלית
המועצה הדתית פרדס חנה - כרכור
המועצה הדתית פרדסיה
המועצה הדתית פתח תקווה
המועצה הדתית צפת
המועצה הדתית קדומים
המועצה הדתית קדימה
המועצה הדתית קצרין
המועצה הדתית קריית אונו
המועצה הדתית קריית ארבע
המועצה הדתית קריית אתא
המועצה הדתית קריית ביאליק
המועצה הדתית קריית גת
המועצה הדתית קריית טבעון
המועצה הדתית קריית ים
המועצה הדתית קריית יערים
המועצה הדתית קריית מוצקין
המועצה הדתית קריית מלאכי
המועצה הדתית קריית עקרון
המועצה הדתית קריית שמונה
המועצה הדתית קרני שומרון
המועצה הדתית ראש העין
המועצה הדתית ראש פינה
המועצה הדתית ראשון לציון
המועצה הדתית רחובות
המועצה הדתית רכסים
המועצה הדתית רמלה
המועצה הדתית רמת גן
המועצה הדתית רמת השרון
המועצה הדתית רמת ישי
המועצה הדתית רעננה
המועצה הדתית שדרות
המועצה הדתית שלומי
המועצה הדתית תל אביב-יפו
המועצה הדתית תל מונד
המועצה הישראלית לצרכנות
המועצה הישראלית לתרבות ואומנות
המועצה הלאומית למחקר ולפתוח אזרחי
המועצה המייעצת לחינוך ערבי
המועצה המקומית אבו גוש
המועצה המקומית אבו סינאן
המועצה המקומית אבן יהודה
המועצה המקומית אורנית
המועצה המקומית אזור
המועצה המקומית איעבלין (אעבלין)
המועצה המקומית אכסאל
המועצה המקומית אל ליקייה (לקייה)
המועצה המקומית אליכין
המועצה המקומית אל-מור'אר (מר'אר)
המועצה המקומית אל-מזרעה (מזרעה)
המועצה המקומית אל-משהד (משהד)
המועצה המקומית אלפי מנשה
המועצה המקומית אלקנה
המועצה המקומית אפרת
המועצה המקומית א-ראמה (ראמה)
המועצה המקומית א-רינה (ריינה)
המועצה המקומית באר יעקב
המועצה המקומית בועיינה-נוג'ידאת
המועצה המקומית בוקעאתא
המועצה המקומית ביר אל-מכסור
המועצה המקומית בית אל
המועצה המקומית בית אריה - עופרים
המועצה המקומית בית ג'ן
המועצה המקומית בית דגן
המועצה המקומית בני עי"ש
המועצה המקומית בנימינה גבעת עדה
המועצה המקומית בסמ"ה
המועצה המקומית בסמת טבעון
המועצה המקומית בענה
המועצה המקומית גבעת זאב
המועצה המקומית גבעת עדה
המועצה המקומית גדרה
המועצה המקומית גו'דידה-מכר
המועצה המקומית ג'וליס
המועצה המקומית גוש חלב (ג'יש)
המועצה המקומית ג'יסר א-זרקא
המועצה המקומית ג'לג'וליה
המועצה המקומית גן יבנה
המועצה המקומית גני תקווה
המועצה המקומית ג'ת
המועצה המקומית דבוריה
המועצה המקומית דיר אל-אסד
המועצה המקומית דיר חנא
המועצה המקומית דלית אל כרמל
המועצה המקומית הר אדר
המועצה המקומית זכרון יעקב
המועצה המקומית זמר
המועצה המקומית זרזיר
המועצה המקומית חורה
המועצה המקומית חורפיש
המועצה המקומית חצור הגלילית
המועצה המקומית חריש
המועצה המקומית טובא זנר'רייה (טובא-זנגרייה)
המועצה המקומית טורעאן
המועצה המקומית יאנוח-ג'ת
המועצה המקומית יאפא (יפיע)
המועצה המקומית יבנאל
המועצה המקומית יירכא
המועצה המקומית יסוד המעלה
המועצה המקומית ירוחם
המועצה המקומית כאבול
המועצה המקומית כאוכב אבו אל-היג'א
המועצה המקומית כוכב יאיר - צור יגאל
המועצה המקומית כוסיפה (כסייפה)
המועצה המקומית כסרא סמיע
המועצה המקומית כעבייה-טבאש-חג'אג'ירה
המועצה המקומית כפר ברא
המועצה המקומית כפר ורדים
המועצה המקומית כפר יאסיף
המועצה המקומית כפר כמא
המועצה המקומית כפר כנא
המועצה המקומית כפר מנדא
המועצה המקומית כפר קרע
המועצה המקומית כפר שמריהו
המועצה המקומית כפר תבור
המועצה המקומית להבים
המועצה המקומית מבשרת ציון
המועצה המקומית מג'ד אל-כורום
המועצה המקומית מגדל
המועצה המקומית מג'דל שמס
המועצה המקומית מזכרת בתיה
המועצה המקומית מטולה
המועצה המקומית מיתר
המועצה המקומית מסעדה
המועצה המקומית מעיליה
המועצה המקומית מעלה אפרים
המועצה המקומית מעלה עירון
המועצה המקומית מצפה רמון
המועצה המקומית נחף
המועצה המקומית סאג'ור
המועצה המקומית סביון
המועצה המקומית ע'ג'ר
המועצה המקומית עומר
המועצה המקומית עוספיה
המועצה המקומית עילבון
המועצה המקומית עילוט
המועצה המקומית עין מאהל
המועצה המקומית עין קיניא
המועצה המקומית עמנואל
המועצה המקומית ערוער (ערערה בנגב)
המועצה המקומית ערערה
המועצה המקומית פורידיס
המועצה המקומית פסוטה
המועצה המקומית פקיעין (בוקייעה)
המועצה המקומית פרדס חנה-כרכור
המועצה המקומית פרדסיה
המועצה המקומית קדומים
המועצה המקומית קדימה - צורן
המועצה המקומית קצרין
המועצה המקומית קריית ארבע
המועצה המקומית קריית טבעון
המועצה המקומית קריית יערים
המועצה המקומית קריית עקרון
המועצה המקומית קרני שומרון
המועצה המקומית ראש פינה
המועצה המקומית רכסים
המועצה המקומית רמת ישי
המועצה המקומית שגב-שלום
המועצה המקומית שוהם
המועצה המקומית שיבלי אום אל-ר'נם
המועצה המקומית שלומי
המועצה המקומית שעב
המועצה המקומית תל מונד
המועצה המקומית תל שבע
המועצה המקומית תעשייתית נאות חובב
המועצה המקומית-תעשייתית מגדל תפן
המועצה הציבורית להנצחת החייל
המועצה הציבורית לסטטיסטיקה
המועצה לאזורי נמל חופשיים
המועצה לארכיאולוגיה
המועצה לאתרי הנצחה
המועצה לביקורת סרטים
המועצה לגנים לאומיים, שמורות טבע ואתרים לאומיים
המועצה לגפן היין בישראל
המועצה להנצחת מורשת יהדות ספרד והמזרח
המועצה להסדר ההימורים בספורט
המועצה להשכלה גבוהה
המועצה לייצור ולשיווק של דבש
המועצה ליצור ולשיווק של אגוזי אדמה
המועצה למוצרי עגבניות
המועצה למוצרי פרי הדר
המועצה למוצרי תירס
המועצה למחקר ולפיתוח אזורי
המועצה לענף החלב בישראל ייצור ושיווק (חל"צ)
המועצה לענף הלול (ייצור ושיווק)
המועצה לקולנוע
המועצה לשידורי כבלים ולשידורי לווין
המחלקה לחקירות שוטרים
המטה לביטחון לאומי (מל"ל)
המטה לביצוע הסדר הקבוצים בע"מ
המינהל לחינוך התיישבותי פנימייתי ועליית הנוער
המכון הארצי לתחבורה
המכון הביולוגי - הגן הזואולוגי והבוטני בחיפה
המכון הגיאולוגי
המכון הגיאופיסי לישראל
המכון הישראלי לאנרגיה ולסביבה
המכון הישראלי לאריזה
המכון הישראלי לחקר הנדסה ימית בע"מ
המכון הישראלי ליין
המכון הישראלי לייצוא ולשיתוף פעולה בין-לאומי
המכון הישראלי למחקר הספנות והתעופה
המכון הישראלי לקרמיקה וסילקטים
המכון הפדגוגי למדעי הטבע
המכון להכשרה והשתלמות של עובדי חינוך והוראה
המכון לטיהור מי שופכין, חיפה
המכון למוסיקה ישראלית
המכון למורשת דוד בן-גוריון
המכון למחקר ביולוגי נס ציונה
המכון לפריון העבודה והיצור
המכון לתרבות ישראל - איברו אמריקה
המכללה האקדמית אחוה באחריות אקדמית של אוניברסיטת בן גוריון בנגב
המכללה האקדמית אשקלון
המכללה האקדמית גליל מערבי, באחריות אקדמית של אוניברסיטת בר-אילן
המכללה האקדמית הערבית לחינוך - חיפה
המכללה האקדמית כנרת בעמק הירדן
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון
המכללה האקדמית לחינוך חמדת הדרום (ע"ר)
המכללה האקדמית ספיר
המכללה האקדמית עמק יזרעאל בע"מ
המכללה האקדמית צפת
המכללה האקדמית של תל-אביב-יפו
המכללה האקדמית תל-חי
המנהל האזרחי ביהודה ושומרון
המנהל לשירותי חירום
המנהל לשלטון מקומי
המפעל להכשרת ילדי ישראל
המרכז האקדמי רופין
המרכז הארצי לפיתוח המקומות הקדושים
המרכז הגריאטרי המשולב ע"ש שוהם, פרדס חנה-כרכור
המרכז הגריאטרי נתניה
המרכז הגריאטרי ראשון לציון
המרכז הירושלמי לבריאות הנפש
המרכז הישראלי לאפוטרופסות
המרכז הישראלי לניהול (המי"ל)
המרכז הישראלי לקידום תרבות האדם
המרכז הרפואי לגליל
המרכז לבריאות הנפש , מזור
המרכז להכשרה ושיקום מקצועי ליד ביה"ח לוינשטיין, רעננה (ע"ר)
המרכז למורשת יהדות אתיופיה
המרכז למורשת מלחמת ששת הימים שחרור ירושלים ואיחודה בגבעת התחמושת
המרכז למחקר גרעיני (ממ"ג) שורק
המרכז לשירותי התנדבות
המשרד לביטחון הפנים
המשרד להגנת הסביבה
המשרד לנושאים אסטרטגיים והסברה
המשרד לענייני מודיעין
המשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל
המשרד לשוויון חברתי
המשרד לשירותי דת
המשרד לשיתוף פעולה אזורי
הנהלת בתי הדין הדרוזיים
הנהלת בתי הדין הרבניים
הנהלת בתי הדין השרעיים
הנהלת בתי המשפט
הסוכנות לעסקים קטנים ובינוניים
הסיוע המשפטי
הסנגוריה הציבורית
הספריה המרכזית לעיוורים, כבדי ראיה ומוגבלים
הספרייה הלאומית בע"מ (חל"צ)
הסתדרות מדיצינית הדסה
העמותה לתכנון, פיתוח ושימור אורבני - ירושלים
הפארק הלאומי רמת-גן בע"מ
הקריה למחקר גרעיני בנגב (הקמ"ג)
הקרן הלאומית למדע
הקרן המרכזית לקידום ופיתוח שירותי רווחה
הקרן למורשת הכותל המערבי
הקרן לפיתוח נהריה
הקרן לקליטת חיילים משוחררים
הרבנות הראשית לישראל
הרי נצרת - מפעלי מים וביוב בע"מ
הרשות הארצית לכבאות והצלה
הרשות הארצית לתחבורה ציבורית
הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים
הרשות הלאומית להסמכת מעבדות
הרשות הלאומית לחדשנות טכנולוגית
הרשות הלאומית למלחמה בסמים ובשימוש לרעה באלכוהול
הרשות הלאומית לתרבות יידיש
הרשות הלאומית לתרבות לאדינו
הרשות הממשלתית למים ולביוב
הרשות השניה לטלויזיה ורדיו
הרשות להגנה על עדים
הרשות להגנת הצרכן ולסחר הוגן
הרשות להשקעות ולפיתוח התעשייה והכלכלה
הרשות לזכויות ניצולי השואה
הרשות לחינוך והכשרה ימיים
הרשות לניהול המאגר הביומטרי
הרשות לפיתוח הגליל
הרשות לפיתוח הנגב
הרשות לפיתוח והתיישבות הבדואים בנגב
הרשות לפיתוח ולקידום התרבות, התיירות וקשרי החוץ של ירושלים
הרשות לפיתוח ירושלים
הרשות לקידום מעמד האישה
הרשות לרישום והסדר זכויות מקרקעין
הרשות לשקום האסיר
השירות המטאורולוגי
השירות למפגר
השירותים הווטרינריים
התזמורת הסימפונית ירושלים, רשות השידור
התיאטרון הלאומי הבימה בע"מ (חל"צ);
התנור תאגיד מים וביוב בע"מ
התעשיה האוירית לישראל בע"מ
התעשיה האוירית לישראל, רכישות בע"מ

לראש הרשימה


ו
וועדה מרחבית לתכנון ולבנייה הראל
ועד החינוך
ועד העדה הגרוזינית ירושלים - חברה קדישא
ועד מקומי כפר חסידים ב'
ועד מקומי אבו קרינאת
ועד מקומי אבו תלול
ועד מקומי אבטליון
ועד מקומי אביאל
ועד מקומי אביבים
ועד מקומי אביגדור
ועד מקומי אביחיל
ועד מקומי אביטל
ועד מקומי אביעזר
ועד מקומי אבירים
ועד מקומי אבן מנחם
ועד מקומי אבן ספיר
ועד מקומי אבן שמואל
ועד מקומי אבני איתן
ועד מקומי אבשלום
ועד מקומי אדירים
ועד מקומי אדמית
ועד מקומי אדרת
ועד מקומי אהלו
ועד מקומי אודים
ועד מקומי אודם
ועד מקומי אוהד
ועד מקומי אום אל קוטוף
ועד מקומי אום בטין
ועד מקומי אומן
ועד מקומי אור הגנוז
ועד מקומי אור הנר
ועד מקומי אורה
ועד מקומי אורות
ועד מקומי אורטל
ועד מקומי אורים
ועד מקומי אורנים
ועד מקומי אושה
ועד מקומי אחווה- מרכז כפרי
ועד מקומי אחוזם
ועד מקומי אחוזת ברק
ועד מקומי אחיהוד
ועד מקומי אחיטוב
ועד מקומי אחיסמך
ועד מקומי אחיעזר
ועד מקומי איבטין
ועד מקומי איבים
ועד מקומי אייל
ועד מקומי אילון
ועד מקומי אילות
ועד מקומי אילניה
ועד מקומי אילת השחר
ועד מקומי איתן
ועד מקומי איתנים
ועד מקומי אל אריען
ועד מקומי אל עזי
ועד מקומי אלומה
ועד מקומי אלומות
ועד מקומי אלון הגליל
ועד מקומי אלוני אבא
ועד מקומי אלוני הבשן
ועד מקומי אלוני יצחק
ועד מקומי אלונים
ועד מקומי אלי-עד
ועד מקומי אליפז
ועד מקומי אליפלט
ועד מקומי אליקים
ועד מקומי אלישיב
ועד מקומי אלישמע
ועד מקומי אלמגור
ועד מקומי אלמות
ועד מקומי אלקוש
ועד מקומי אל-רום
ועד מקומי אמונים
ועד מקומי אמירים
ועד מקומי אמנון
ועד מקומי אמץ
ועד מקומי אמציה
ועד מקומי אניעם
ועד מקומי א-סייד
ועד מקומי אפיק
ועד מקומי אפיקים
ועד מקומי אפק
ועד מקומי ארבל
ועד מקומי ארז
ועד מקומי ארסוף
ועד מקומי אשבול
ועד מקומי אשדות יעקב איחוד
ועד מקומי אשדות יעקב מאוחד
ועד מקומי אשחר
ועד מקומי א-שיח' דנון
ועד מקומי אשל הנשיא
ועד מקומי אשלים
ועד מקומי אשרת
ועד מקומי אשתאול
ועד מקומי באר אורה
ועד מקומי באר גנים
ועד מקומי באר טוביה
ועד מקומי באר מילכה
ועד מקומי בארות יצחק
ועד מקומי בארותיים
ועד מקומי באר-טוביה
ועד מקומי בארי
ועד מקומי בוסתן הגליל
ועד מקומי בורגתא
ועד מקומי בחן
ועד מקומי בטחה
ועד מקומי ביר הדאג'
ועד מקומי ביריה
ועד מקומי בית אורן
ועד מקומי בית אלעזרי
ועד מקומי בית אלפא
ועד מקומי בית ברל
ועד מקומי בית גוברין
ועד מקומי בית גמליאל
ועד מקומי בית הגדי
ועד מקומי בית הילל
ועד מקומי בית הלוי
ועד מקומי בית העמק
ועד מקומי בית השטה
ועד מקומי בית זייד
ועד מקומי בית זית
ועד מקומי בית זרע
ועד מקומי בית חזון
ועד מקומי בית חלקיה
ועד מקומי בית חנן
ועד מקומי בית חנניה
ועד מקומי בית חרות
ועד מקומי בית חשמונאי
ועד מקומי בית יהושע
ועד מקומי בית יוסף
ועד מקומי בית ינאי
ועד מקומי בית לחם הגלילית
ועד מקומי בית מאיר
ועד מקומי בית נחמיה
ועד מקומי בית ניר
ועד מקומי בית נקופה
ועד מקומי בית עובד
ועד מקומי בית עזרא
ועד מקומי בית עזריאל
ועד מקומי בית עריף
ועד מקומי בית צבי
ועד מקומי בית קמה
ועד מקומי בית קשת
ועד מקומי בית רמון
ועד מקומי בית שערים
ועד מקומי בית שקמה
ועד מקומי בית-יצחק שער-חפר
ועד מקומי ביתן אהרון
ועד מקומי בלפוריה
ועד מקומי בן זכאי
ועד מקומי בן עמי
ועד מקומי בן שמן
ועד מקומי בני דרום
ועד מקומי בני דרור
ועד מקומי בני נצרים
ועד מקומי בני עטרות
ועד מקומי בני ציון
ועד מקומי בני ראם
ועד מקומי בניה
ועד מקומי בצרה
ועד מקומי בצרון
ועד מקומי בצת
ועד מקומי בקוע
ועד מקומי בר גיורא
ועד מקומי ברור חיל
ועד מקומי ברוש
ועד מקומי ברכיה
ועד מקומי ברעם
ועד מקומי ברק
ועד מקומי ברקאי
ועד מקומי ברקת
ועד מקומי בת הדר
ועד מקומי בת חן
ועד מקומי בת חפר
ועד מקומי בת שלמה
ועד מקומי גאולי תימן
ועד מקומי גאולים
ועד מקומי גאליה
ועד מקומי גבולות
ועד מקומי גבים
ועד מקומי גבע
ועד מקומי גבע כרמל
ועד מקומי גבעולים
ועד מקומי גבעות בר
ועד מקומי גבעת אלה
ועד מקומי גבעת ברנר
ועד מקומי גבעת השלושה
ועד מקומי גבעת חיים איחוד
ועד מקומי גבעת חיים מאוחד
ועד מקומי גבעת חן
ועד מקומי גבעת יואב
ועד מקומי גבעת יערים
ועד מקומי גבעת ישעיהו
ועד מקומי גבעת כח
ועד מקומי גבעת ניל"י
ועד מקומי גבעת עוז
ועד מקומי גבעת שפירא
ועד מקומי גבעתי
ועד מקומי גברעם
ועד מקומי גבת
ועד מקומי גדות
ועד מקומי גדיש
ועד מקומי גדעונה
ועד מקומי גונן
ועד מקומי גזית
ועד מקומי גזר
ועד מקומי גיאה
ועד מקומי גיזו
ועד מקומי גילת
ועד מקומי גינוסר
ועד מקומי גלאון
ועד מקומי גליל ים
ועד מקומי גלעד
ועד מקומי גמזו
ועד מקומי גן הדרום
ועד מקומי גן חיים
ועד מקומי גן יאשיה
ועד מקומי גן נר
ועד מקומי גן שומרון
ועד מקומי גן שורק
ועד מקומי גן שלמה (קבוצת שילר)
ועד מקומי גן שמואל
ועד מקומי גנות
ועד מקומי גנות הדר
ועד מקומי גני הדר
ועד מקומי גני יוחנן
ועד מקומי גני עם
ועד מקומי גניגר
ועד מקומי גנתון
ועד מקומי געש
ועד מקומי געתון
ועד מקומי גפן
ועד מקומי גרופית
ועד מקומי גרן
ועד מקומי גרנות הגליל
ועד מקומי גשור
ועד מקומי גשר
ועד מקומי גשר הזיו
ועד מקומי גת
ועד מקומי גת רימון
ועד מקומי גתה
ועד מקומי דבורה
ועד מקומי דביר
ועד מקומי דברת
ועד מקומי דגניה א'
ועד מקומי דגניה ב'
ועד מקומי דוב"ב
ועד מקומי דור
ועד מקומי דורות
ועד מקומי דחי
ועד מקומי דייר ראפאת
ועד מקומי דישון
ועד מקומי דליה
ועד מקומי דלתון
ועד מקומי דמיידה
ועד מקומי דן
ועד מקומי דפנה
ועד מקומי דקל
ועד מקומי דריגאת
ועד מקומי האון
ועד מקומי הבונים
ועד מקומי הגושרים
ועד מקומי הדר עם
ועד מקומי הודיה
ועד מקומי הושעיה
ועד מקומי הזורע
ועד מקומי הזורעים
ועד מקומי החותרים
ועד מקומי היוגב
ועד מקומי הילה
ועד מקומי המעפיל
ועד מקומי הסוללים
ועד מקומי העוגן
ועד מקומי הר עמשא
ועד מקומי הראל
ועד מקומי הרדוף
ועד מקומי הררית
ועד מקומי ואדי אל חמאם
ועד מקומי ורדון
ועד מקומי זבדיאל
ועד מקומי זוהר
ועד מקומי זיקים
ועד מקומי זיתן
ועד מקומי זכריה
ועד מקומי זמרת
ועד מקומי זנוח
ועד מקומי זרועה
ועד מקומי זרחיה
ועד מקומי זרעית (כפר רוזנוולד)
ועד מקומי חבצלת השרון
ועד מקומי חבר
ועד מקומי חבת ציון
ועד מקומי חגור
ועד מקומי חד נס
ועד מקומי חדיד
ועד מקומי חוגלה
ועד מקומי חוואלד (ח'ואלד)
ועד מקומי חוות שיקמים
ועד מקומי חולדה
ועד מקומי חולית
ועד מקומי חולתה
ועד מקומי חוסניה
ועד מקומי חופית
ועד מקומי חוקוק
ועד מקומי חורשים
ועד מקומי חזון
ועד מקומי חלוץ
ועד מקומי חלץ
ועד מקומי חמד
ועד מקומי חמדיה
ועד מקומי חניאל
ועד מקומי חניתה
ועד מקומי חנתון
ועד מקומי חסן
ועד מקומי חספין
ועד מקומי חפץ חיים
ועד מקומי חפצי-בה
ועד מקומי חצב
ועד מקומי חצבה
ועד מקומי חצור (קיבוץ)
ועד מקומי חצרים
ועד מקומי חרב לאת
ועד מקומי חרוב
ועד מקומי חרוצים
ועד מקומי חרות
ועד מקומי חרשים
ועד מקומי טיבה בעמק
ועד מקומי טירת יהודה
ועד מקומי טירת צבי
ועד מקומי טל שחר
ועד מקומי טל-אל
ועד מקומי טללים
ועד מקומי טמרה-יזרעאל
ועד מקומי טפחות
ועד מקומי יבול
ועד מקומי יגור
ועד מקומי יגל
ועד מקומי יד בנימין
ועד מקומי יד השמונה
ועד מקומי יד חנה
ועד מקומי יד מרדכי
ועד מקומי יד נתן
ועד מקומי יד רמב"ם
ועד מקומי ידידה
ועד מקומי יהל
ועד מקומי יובל
ועד מקומי יובלים
ועד מקומי יודפת
ועד מקומי יונתן
ועד מקומי יושיביה
ועד מקומי יזרעאל
ועד מקומי יחיעם
ועד מקומי יטבתה
ועד מקומי יכיני
ועד מקומי ינוב
ועד מקומי ינון
ועד מקומי יסודות
ועד מקומי יסעור
ועד מקומי יע"פ
ועד מקומי יעד
ועד מקומי יעל
ועד מקומי יערה
ועד מקומי יפעת
ועד מקומי יפתח
ועד מקומי יציץ
ועד מקומי יקום
ועד מקומי יקנעם מושבה
ועד מקומי יראון
ועד מקומי ירדנה
ועד מקומי ירחיב
ועד מקומי ירקונה
ועד מקומי ישע
ועד מקומי ישעי
ועד מקומי ישרש
ועד מקומי יתד
ועד מקומי כברי
ועד מקומי כוחלה
ועד מקומי כוכב מיכאל
ועד מקומי כורזים
ועד מקומי כחל
ועד מקומי כיסופים
ועד מקומי כישור
ועד מקומי כליל
ועד מקומי כלנית
ועד מקומי כמאנה
ועד מקומי כמהין
ועד מקומי כמון
ועד מקומי כנף
ועד מקומי כנרת (מושבה)
ועד מקומי כנרת (קבוצה)
ועד מקומי כסלון
ועד מקומי כפר אביב
ועד מקומי כפר אוריה
ועד מקומי כפר אחים
ועד מקומי כפר ביאליק
ועד מקומי כפר ביל"ו
ועד מקומי כפר בלום
ועד מקומי כפר בן נון
ועד מקומי כפר ברוך
ועד מקומי כפר גבתון
ועד מקומי כפר גדעון
ועד מקומי כפר גלים
ועד מקומי כפר גליקסון
ועד מקומי כפר גלעדי
ועד מקומי כפר דניאל
ועד מקומי כפר החורש
ועד מקומי כפר המכבי
ועד מקומי כפר הנגיד
ועד מקומי כפר הנוער הדתי
ועד מקומי כפר הנוער-קרית יערים
ועד מקומי כפר הנשיא
ועד מקומי כפר הס
ועד מקומי כפר הרא"ה
ועד מקומי כפר הרי"ף
ועד מקומי כפר ויתקין
ועד מקומי כפר ורבורג
ועד מקומי כפר זיתים
ועד מקומי כפר חב"ד
ועד מקומי כפר חושן (ספסופה)
ועד מקומי כפר חטים
ועד מקומי כפר חיים
ועד מקומי כפר חנניה
ועד מקומי כפר חסידים א'
ועד מקומי כפר חרוב
ועד מקומי כפר טרומן
ועד מקומי כפר ידידיה
ועד מקומי כפר יהושע
ועד מקומי כפר יחזקאל
ועד מקומי כפר יעבץ
ועד מקומי כפר מונאש
ועד מקומי כפר מימון
ועד מקומי כפר מל"ל
ועד מקומי כפר מנחם
ועד מקומי כפר מסריק
ועד מקומי כפר מעש
ועד מקומי כפר מצר
ועד מקומי כפר מרדכי
ועד מקומי כפר נטר
ועד מקומי כפר סאלד
ועד מקומי כפר סירקין
ועד מקומי כפר עזה
ועד מקומי כפר פינס
ועד מקומי כפר קיש
ועד מקומי כפר רופין
ועד מקומי כפר רות
ועד מקומי כפר שמאי
ועד מקומי כפר שמואל
ועד מקומי כרכום
ועד מקומי כרם ביבנה
ועד מקומי כרם בן זמרה
ועד מקומי כרם בן שמן
ועד מקומי כרם מהר"ל
ועד מקומי כרם שלום
ועד מקומי כרמי יוסף
ועד מקומי כרמיה
ועד מקומי כרמים
ועד מקומי לבון
ועד מקומי לביא
ועד מקומי לבנים
ועד מקומי להב
ועד מקומי להבות הבשן
ועד מקומי להבות חביבה
ועד מקומי לוזית
ועד מקומי לוטן
ועד מקומי לטם
ועד מקומי לי-און
ועד מקומי לימן
ועד מקומי לכיש
ועד מקומי לפיד
ועד מקומי לפידות
ועד מקומי מאור
ועד מקומי מבוא בית"ר
ועד מקומי מבוא חמה
ועד מקומי מבוא מודיעים
ועד מקומי מבואות ים
ועד מקומי מבועים
ועד מקומי מבטחים
ועד מקומי מבקיעים
ועד מקומי מגדים
ועד מקומי מגידו
ועד מקומי מגל
ועד מקומי מגן
ועד מקומי מגן שאול
ועד מקומי מגשימים
ועד מקומי מדרך עוז
ועד מקומי מדרשת בן-גוריון
ועד מקומי מולדה
ועד מקומי מולדת בני ברית
ועד מקומי מוצא עילית
ועד מקומי מורן
ועד מקומי מורשת
ועד מקומי מזור
ועד מקומי מזרע
ועד מקומי מחנה יבור
ועד מקומי מחנה יהודית (רמת דוד)
ועד מקומי מחנים
ועד מקומי מחסיה
ועד מקומי מטע
ועד מקומי מי עמי
ועד מקומי מיטב
ועד מקומי מיסר
ועד מקומי מיצר
ועד מקומי מירב
ועד מקומי מירון
ועד מקומי מישר
ועד מקומי מכחול
ועד מקומי מכמורת
ועד מקומי מכמנים
ועד מקומי מלאה
ועד מקומי מלילות
ועד מקומי מלכיה
ועד מקומי מלכישוע
ועד מקומי מנוחה
ועד מקומי מנוף
ועד מקומי מנות
ועד מקומי מנחמיה
ועד מקומי מנשות זבדה
ועד מקומי מסד
ועד מקומי מסדה
ועד מקומי מסילת ציון
ועד מקומי מסלול
ועד מקומי מסלות
ועד מקומי מעברות
ועד מקומי מעגלים
ועד מקומי מעגן
ועד מקומי מעגן מיכאל
ועד מקומי מעוז חיים
ועד מקומי מעונה
ועד מקומי מעיין ברוך
ועד מקומי מעין צבי
ועד מקומי מעלה גלבע
ועד מקומי מעלה גמלא
ועד מקומי מעלה החמישה
ועד מקומי מענית
ועד מקומי מפלסים
ועד מקומי מצובה
ועד מקומי מצליח
ועד מקומי מצפה
ועד מקומי מצפה אבי"ב
ועד מקומי מצפה אילן
ועד מקומי מצפה נטופה
ועד מקומי מצר
ועד מקומי מקייבלה
ועד מקומי מרגליות
ועד מקומי מרום גולן
ועד מקומי מרחב עם
ועד מקומי מרחביה (מושב)
ועד מקומי מרחביה קיבוץ
ועד מקומי מרכז שפירא
ועד מקומי משאבי שדה
ועד מקומי משגב דב
ועד מקומי משגב עם
ועד מקומי משואות יצחק
ועד מקומי משמר איילון
ועד מקומי משמר דוד
ועד מקומי משמר הירדן
ועד מקומי משמר הנגב
ועד מקומי משמר העמק
ועד מקומי משמר השבעה
ועד מקומי משמר השרון
ועד מקומי משמרות
ועד מקומי משמרת
ועד מקומי משען
ועד מקומי מתן
ועד מקומי מתת
ועד מקומי נאות גולן
ועד מקומי נאות הכיכר
ועד מקומי נאות סמדר (שיזפון)
ועד מקומי נאעורה
ועד מקומי נבטים
ועד מקומי נגבה
ועד מקומי נהורה
ועד מקומי נהלל
ועד מקומי נוב
ועד מקומי נוגה
ועד מקומי נוה אור
ועד מקומי נוה אטי"ב
ועד מקומי נוה אילן
ועד מקומי נוה איתן
ועד מקומי נוה זיו
ועד מקומי נוה ימין
ועד מקומי נוה ירוק
ועד מקומי נוה מבטח
ועד מקומי נוה מיכאל
ועד מקומי נוה שלום
ועד מקומי נווה הרצוג
ועד מקומי נווה זוהר
ועד מקומי נווה חריף
ועד מקומי נווה ים
ועד מקומי נועם
ועד מקומי נוף איילון
ועד מקומי נופית
ועד מקומי נופך
ועד מקומי נורדיה
ועד מקומי נורית
ועד מקומי נחושה
ועד מקומי נחל עוז
ועד מקומי נחלה
ועד מקומי נחלים
ועד מקומי נחם
ועד מקומי נחשולים
ועד מקומי נחשון
ועד מקומי נחשונים
ועד מקומי נטועה
ועד מקומי נטור
ועד מקומי נטעים
ועד מקומי נטף
ועד מקומי נין
ועד מקומי ניצן
ועד מקומי ניצן ב'
ועד מקומי ניצנה
ועד מקומי ניצני עוז
ועד מקומי ניצנים
ועד מקומי ניר אליהו
ועד מקומי ניר בנים
ועד מקומי ניר גלים
ועד מקומי ניר דוד
ועד מקומי ניר ח"ן
ועד מקומי ניר יפה
ועד מקומי ניר יצחק
ועד מקומי ניר ישראל
ועד מקומי ניר משה
ועד מקומי ניר עוז
ועד מקומי ניר עם
ועד מקומי ניר עציון
ועד מקומי ניר עקיבא
ועד מקומי ניר צבי
ועד מקומי נירים
ועד מקומי נירית
ועד מקומי נמרוד
ועד מקומי נס הרים
ועד מקומי נס עמים
ועד מקומי נעורים
ועד מקומי נען
ועד מקומי נצר חזני
ועד מקומי נצר סירני
ועד מקומי נתיב הל"ה
ועד מקומי נתיב העשרה
ועד מקומי נתיב השיירה
ועד מקומי סאסא
ועד מקומי סגולה
ועד מקומי סוואעד חמיירה
ועד מקומי סולם
ועד מקומי סופה
ועד מקומי סלאמה
ועד מקומי סמר
ועד מקומי סנדלה
ועד מקומי סעד
ועד מקומי סער
ועד מקומי ספיר
ועד מקומי סתריה
ועד מקומי עבדון
ועד מקומי עברון
ועד מקומי עג'ור
ועד מקומי עדי
ועד מקומי עדן(עידן)
ועד מקומי עדנים
ועד מקומי עוזה
ועד מקומי עוזייר
ועד מקומי עולש
ועד מקומי עופר
ועד מקומי עוצם
ועד מקומי עזוז
ועד מקומי עזר - מרכז כפרי
ועד מקומי עזריאל
ועד מקומי עזריה
ועד מקומי עזריקם
ועד מקומי עיינות
ועד מקומי עין איילה
ועד מקומי עין אל-אסד
ועד מקומי עין גב
ועד מקומי עין גדי
ועד מקומי עין דור
ועד מקומי עין הבשור
ועד מקומי עין הוד
ועד מקומי עין החורש
ועד מקומי עין המפרץ
ועד מקומי עין הנצי"ב
ועד מקומי עין העמק
ועד מקומי עין השופט
ועד מקומי עין השלושה
ועד מקומי עין ורד
ועד מקומי עין זיון
ועד מקומי עין חוד
ועד מקומי עין חצבה
ועד מקומי עין חרוד - איחוד
ועד מקומי עין חרוד -מאוחד
ועד מקומי עין יהב
ועד מקומי עין יעקב
ועד מקומי עין כרמל
ועד מקומי עין נקובה
ועד מקומי עין עירון
ועד מקומי עין צורים
ועד מקומי עין רפה
ועד מקומי עין שמר
ועד מקומי עין שריד
ועד מקומי עין תמר
ועד מקומי עינת
ועד מקומי עלומים
ועד מקומי עלמה
ועד מקומי עמוקה
ועד מקומי עמינדב
ועד מקומי עמיעד
ועד מקומי עמיעוז
ועד מקומי עמיקם
ועד מקומי עמיר
ועד מקומי עמקה
ועד מקומי עצמון (שגב)
ועד מקומי ערב אל נעים
ועד מקומי ערוגות
ועד מקומי ערמאשה
ועד מקומי עשרת
ועד מקומי עתלית
ועד מקומי פארן
ועד מקומי פדויים
ועד מקומי פדיה
ועד מקומי פוריה כפר עבודה
ועד מקומי פוריה עילית
ועד מקומי פוריה-נווה עובד
ועד מקומי פורת
ועד מקומי פטיש
ועד מקומי פלך
ועד מקומי פלמחים
ועד מקומי פעמי תש"ז
ועד מקומי פקיעין חדשה
ועד מקומי פרוד
ועד מקומי פרזון
ועד מקומי פריגן
ועד מקומי פתחיה
ועד מקומי צאלים
ועד מקומי צביה
ועד מקומי צבעון
ועד מקומי צובה
ועד מקומי צוחר
ועד מקומי צופית
ועד מקומי צופר
ועד מקומי צוקי ים
ועד מקומי צוקים
ועד מקומי צור הדסה
ועד מקומי צור יצחק
ועד מקומי צור משה
ועד מקומי צור נתן
ועד מקומי צוריאל
ועד מקומי צורית
ועד מקומי ציפורי
ועד מקומי צלפון
ועד מקומי צפריה
ועד מקומי צפרירים
ועד מקומי צרופה
ועד מקומי צרעה
ועד מקומי קבוצת יבנה
ועד מקומי קדמה
ועד מקומי קדמת צבי
ועד מקומי קדרון
ועד מקומי קדרים
ועד מקומי קדש ברנע (ניצני סיני)
ועד מקומי קוממיות
ועד מקומי קטורה
ועד מקומי קיסריה
ועד מקומי קלחים
ועד מקומי קלע
ועד מקומי קצר א-סר
ועד מקומי קרית ענבים
ועד מקומי קשת
ועד מקומי ראס עלי
ועד מקומי ראש הנקרה
ועד מקומי רבדים
ועד מקומי רביבים
ועד מקומי רביד
ועד מקומי רגבה
ועד מקומי רגבים
ועד מקומי רווחה
ועד מקומי רוחמה
ועד מקומי רויה
ועד מקומי רומאונה
ועד מקומי רומת אל-הייב
ועד מקומי רחוב
ועד מקומי ריחאניה
ועד מקומי רינתיה
ועד מקומי רם-און
ועד מקומי רמות
ועד מקומי רמות מאיר
ועד מקומי רמות מנשה
ועד מקומי רמות נפתלי
ועד מקומי רמות צבי
ועד מקומי רמת דוד
ועד מקומי רמת הכובש
ועד מקומי רמת השופט
ועד מקומי רמת יוחנן
ועד מקומי רמת מגשימים
ועד מקומי רמת רזיאל
ועד מקומי רמת רחל
ועד מקומי רנן
ועד מקומי רעים
ועד מקומי רקפת
ועד מקומי רשפון
ועד מקומי רשפים
ועד מקומי רתמים
ועד מקומי שאר ישוב
ועד מקומי שבי ציון
ועד מקומי שדה אילן
ועד מקומי שדה אליהו
ועד מקומי שדה אליעזר
ועד מקומי שדה בוקר
ועד מקומי שדה דוד
ועד מקומי שדה ורבורג
ועד מקומי שדה יואב
ועד מקומי שדה יעקב
ועד מקומי שדה יצחק
ועד מקומי שדה מנשה
ועד מקומי שדה משה
ועד מקומי שדה נחום
ועד מקומי שדה נחמיה
ועד מקומי שדה ניצן
ועד מקומי שדה עוזיהו
ועד מקומי שדה צבי
ועד מקומי שדות ים
ועד מקומי שדות מיכה
ועד מקומי שדי אברהם
ועד מקומי שדי חמד
ועד מקומי שדי תרומות
ועד מקומי שדמה
ועד מקומי שדמות דבורה
ועד מקומי שואבה
ועד מקומי שובה
ועד מקומי שובל
ועד מקומי שומרה
ועד מקומי שומריה
ועד מקומי שוקדה
ועד מקומי שורש
ועד מקומי שורשים
ועד מקומי שושנת העמקים
ועד מקומי שזור
ועד מקומי שחר
ועד מקומי שחרות
ועד מקומי שיבולים
ועד מקומי שיטים
ועד מקומי שילת
ועד מקומי שכניה
ועד מקומי שלווה
ועד מקומי שלוחות
ועד מקומי שמיר
ועד מקומי שמרת
ועד מקומי שמשית
ועד מקומי שניר
ועד מקומי שעל
ועד מקומי שעלבים
ועד מקומי שער אפרים
ועד מקומי שער הגולן
ועד מקומי שער העמקים
ועד מקומי שער מנשה
ועד מקומי שפיה (מאיר שפיה)
ועד מקומי שפיים
ועד מקומי שפיר
ועד מקומי שפר
ועד מקומי שקף
ועד מקומי שרונה
ועד מקומי שריד
ועד מקומי שרשרת
ועד מקומי שתולה
ועד מקומי שתולים
ועד מקומי תאשור
ועד מקומי תדהר
ועד מקומי תובל
ועד מקומי תושיה
ועד מקומי תימורים
ועד מקומי תירוש
ועד מקומי תל יוסף
ועד מקומי תל יצחק
ועד מקומי תל עדשים
ועד מקומי תל קציר
ועד מקומי תל תאומים
ועד מקומי תלמי אליהו
ועד מקומי תלמי אלעזר
ועד מקומי תלמי ביל"ו
ועד מקומי תלמי יוסף
ועד מקומי תלמי יחיאל
ועד מקומי תלמי יפה
ועד מקומי תלמים
ועד מקומי תמרת
ועד מקומי תנובות
ועד מקומי תעוז
ועד מקומי תפרח
ועד מקומי תקומה
ועד מקומי תראבין א-צאנע
ועד מקומי תרום
ועד עדה שומרונות בישראל
ועדה ארצית לתכנון ובנייה של תשתיות לאומיות
ועדה למינוי דירקטורים בתאגידים בנקאיים
ועדה למינוי יועצים משפטיים בחברות ממשלתיות
ועדה מיוחדת לתכנון ולבנייה מודיעין עילית
ועדה מרחבית לתכנון ולבנייה גליל מזרחי
ועדת הבחירות המרכזית

לראש הרשימה


ז
זק"א ישראל

לראש הרשימה


ח
חב' המשקם לתעסוקת קשישים ובעלי כושר עבודה מוגבל בע"מ
חבר משרתי הקבע והגימלאים בע"מ
חברה לטיפול והשבת מי ביוב באזור נחל חדרה בע"מ
חברה למפעלי כלכלה ותרבות לעובדי המדינה בע"מ
חברה למשק וכלכלה של השלטון המקומי בע"מ
חברה לפיתוח יפו העתיקה בע"מ
חברה קדיש - שומרי הדת
חברה קדישא
חברה קדישא - של עולי צפון אפריקה וספרדים, חיפה
חברה קדישא - (גחש"א) רעננה
חברה קדישא - אחוד
חברה קדישא - אחידה לעדת הספרדים ובני עדות המזרח בירושלים
חברה קדישא - אלעד והסביבה (ע"ר)
חברה קדישא - ארץ חיים
חברה קדישא - באר יעקב
חברה קדישא - גחש"א גדרה (ע"ר)
חברה קדישא - גחש"א דכולל פולין י-ם
חברה קדישא - גחש"א מודיעין (ע"ר)
חברה קדישא - גחש:"א קהילת מעלה אדומים (ע"ר)
חברה קדישא - החרדית צפת עיה"ק
חברה קדישא - וגמילת חסד של אמת -קרית ביאליק
חברה קדישא - חדרה גחש"א
חברה קדישא - חסד ואמת מבטחים
חברה קדישא - חסדי אמת אור יהודה בע"מ (חל"צ)
חברה קדישא - חסדי דוד ליואי בוכרה מיסודו של הרב דוד ניסנוף שליט"א (ע"ר)
חברה קדישא - כפ]ר שמריהו (ע"ר)
חברה קדישא - כפר חסידים
חברה קדישא - לעדות המזרח בגדרה (ע"ר)
חברה קדישא - מזכרת בתיה
חברה קדישא - מנוחת עולם - תל רגב (ע"ר)
חברה קדישא - נחלת יצחק מרכז יעל (ע"ר)
חברה קדישא - עץ החיים - קהילת קודש לבני עדות המזרח
חברה קדישא - פרדס חנה
חברה קדישא - קריית אתא
חברה קדישא - קרית מוצקין
חברה קדישא - ראש העין והסביבה (ע"ר)
חברה קדישא - רחובות
חברה קדישא - שכונת נווה שלום
חברה קדישא - של העדה הכורדית בחיפה (ע"ר)
חברה קדישא (גחש"א) כפר סבא
חברה קדישא (גחש"א) פתח תקוה
חברה קדישא (גחש"א) קהילת ירושלים
חברה קדישא (גחש"א) ראשון לציון
חברה קדישא גחש"א שע"י הרבנות הראשית והמועצה הדתית תל אביב-יפו
חברה קדישא גחש"א שע"י חסידי בעלזא (ע"ר)
חברה קדישא גמילת חסד של אמת (גחש"א) נתניה
חברה קדישא הפרושים, הראשית והכללית דכוללות אשכנזים בעיה"ק ירושלים ת"ו
חברה קדישא הרצליה גומלי חסד של אמת
חברה קדישא חיפה
חברה קדישא ק"ק יהודי אפגניסטאן (ע"ר)
חברה קדישא של קיסריה (ע"ר)
חברה קדישא שליד המועצה הדתית אור עקיבא בע"מ
חברה קדישא שליד המועצה הדתית באשדוד בע"מ
חברה קדישא שליד המועצה הדתית ביהוד בע"מ
חברה קדישא שליד המועצה הדתית בכפר הרא"ה עמק חפר בע"מ
חברה קדישא שער השמיים בע"מ
חברת בנין "הבימה" בע"מ
חברת בנק הדואר בע"מ
חברת גני יהושע בע"מ
חברת דואר ישראל בע"מ
חברת הגיחון בע"מ
חברת החשמל לישראל בע"מ
חברת התיירות והנסיעות נצרת בע"מ
חברת חרסית וחול זך בנגב בע"מ
חברת מוזיאון חיפה בע"מ
חברת מימי הדרום
חברת מנוחה נכונה בע"מ
חברת מסע: פרויקט לעידוד תוכניות ארוכות בישראל לצעירי העם היהודי בע"מ (חברה לתועלת הציבור)
חברת ניהול המערכת בע"מ
חברת נמל אשדוד בע"מ
חברת נמל חיפה בע"מ
חברת נמלי ישראל - פיתוח ונכסים בע"מ
חברת נתיבי תחבורה ומסחר בע"מ
חברת קדישא - בית יצחק
חברת קדישא בית החיים (ע"ר)
חברת קדישא חרידי בני ברק
חברת קדישא לעדת הבבלים בירושלים
חברת קולחי משגב בע"מ
חברת תחנות ייצור חשמל חדשות בישראל בע"מ
חלד חברה ממשלתית עירונית לשיקום דיור ופיתוח בע"מ
חלמיש חברה ממשלתית עירונית לדיור ולשיקום ולהתחדשות שכונות בתל-אביב יפו בע"מ
חנ"ל-חברת הנפט לישראל בע"מ
חסך-קופת חסכון לחינוך בע"מ
חקר ימים ואגמים לישראל בע"מ

לראש הרשימה


ט
טירה (העמותה הדתית)

לראש הרשימה


י
יד בנימין, מרכז חינוכי על שם ר' בנימין מינץ ז"ל
יד ושם, רשות הזכרון לשואה ולגבורה
יד חיים ויצמן
יד יצחק בן צבי
יד לבנים
יד לוי אשכול
יהדות קראית אופקים
יובלים אשדוד בע"מ
יובלים בשומרון 2003 בע"מ
יחד למען החייל (קרן לב"י והאגודה למען החייל בישראל)
יחידת המפקח הארצי על הבחירות
יחידת הסמך לעובדים זרים
ימים - תאגיד המים של קריית ים בע"מ

לראש הרשימה


כ
כביש חוצה ישראל בע"מ
כורדים ירושלים
כנסיה אנגליקנית רמלה
כנסיה יוונית קתולית יפו
כנסיה מרונית גוש חלב
כפר הנוער מאיר שפיה

לראש הרשימה


ל
לאומית שירותי בריאות
לב אהרן- בית שמש
לעד - שרותי קבורה והנצחה בע"מ
לפידות חברת מחפשי נפט לישראל בע"מ
לשכת עורכי הדין בישראל

לראש הרשימה


מ
מגדל שלום מאיר בע"מ
מגן דוד אדום
מדרשת שדה בוקר בנגב
מוזיאון ישראל (חל"צ)
מוזיאון עתיקות הגולן
מוזיאון תל אביב לאמנות (חל"צ)
מועצה לחינוך ממלכתי דתי
מועצה ליחסי עבודה
מועצה לעניין הנצחת זכרם של מי שנשאו את משרת נשיא המדינה או ראש הממשלה
מועצה ציבורית לענייני האזרחים הוותיקים
מועצה ציבורית לענייני שוויון הזדמנויות בעבודה
מועצה ציבורית לקידום ספורט הנשים בישראל
מועצת ארכיונים עליונה
מועצת בין העלמין חברה קדישא גחש"א זכרון יעקב
מועצת בית העלמין חברה קדישא גחש"א נס ציונה
מועצת הבריאות
מועצת המים
מועצת הנפט
מועצת העובדים הסוציאליים
מועצת הפסיכולוגים
מועצת הצמחים (ייצור ושיווק)
מועצת יועצי מס מייצגים
מועצת מוזיאונים
מועצת רואי החשבון
מוקד 24 שירותי קבורה בע"מ
מושב אלישמע
מזכירות הממשלה
מחלקת ועדות רפואיות
מטרופולין - תחבורה ציבורית בע"מ
מי אביבים 2010 בע"מ
מי אונו בע"מ
מי אזור דן אגודת מים שיתופית חקלאית בע"מ
מי אשקלון תאגיד המים והביוב האזורי בע"מ
מי ברק תאגיד המים והביוב של בני ברק בע"מ
מי בת-ים תאגיד מים וביוב בע"מ
מי גבעתיים - מפעלי מים וביוב בע"מ
מי הגליל - תאגיד המים והביוב האזורי בע"מ
מי הוד השרון בע"מ
מי הרצליה בע"מ
מי חדרה בע"מ
מי יבנה בע"מ
מי כרמל בע"מ
מי לוד בע"מ
מי מודיעין בע"מ
מי נעם תאגיד מים וביוב אזורי בע"מ
מי נתניה (2003) בע"מ
מי עירון בע"מ
מי עכו בע"מ
מי ציונה בע"מ
מי ק.גת (2008) בע"מ
מי רהט בע"מ - תאגיד מים וביוב
מי רמת גן בע"מ
מי רעננה בע"מ
מי רקת טבריה בע"מ
מי שבע - תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ
מי שיקמה בע"מ
מי שמש בע"מ
מי תקווה בע"מ
מינהל הכנסת
מינהל המלוות המשותפים לרשויות המקומיות
מינהל הרכב הממשלתי
מינהל התרבות
מינהל לענייני הכפר
מינהל מילוות המדינה
מיתב - תאגיד אזורי למים וביוב בע"מ
מכבי שירותי בריאות
מכון היהלומים הישראלי
מכון התקנים הישראלי
מכון וינגייט לחינוך גופני ולספורט
מכון ויצמן למדע
מכון טכנולוגי חולון - מ.ט.ח (ע"ר)
מכללה אקדמית בית ברל
מכללת תע"ש לאבטחה ולוט"ר
מנהל המחקר החקלאי - מרכז וולקני
מנהל התכנון
מנוחה בכבוד - חברה קדישא של קהילות היהדות הרפורמית בישראל (ע"ר)
מנוחה נכונה באר שבע
מנוחה נכונה כפר סבא
מנוחה נכונה קריית טבעון
מנוחת אמת (2014) שירותי קבורה בע"מ
מנוחת עולם נתניה בע"מ
מנזר טרה סנטה רמלה
מניב ראשון בע"מ
מעגלים - הקרן למען בעלי מקצועות שוחקים (ע"ר)
מעיינות אתא בע"מ
מעיינות החוף בע"מ
מעיינות המשולש בע"מ
מעיינות זיו בע"מ
מעין החינוך התורני
מעינות העמקים בע"מ
מעינות השרון בע"מ
מערבים ירושלים
מערך הסייבר הלאומי
מפעל המים כפר סבא - אגודה חקלאית שיתופית בע"מ
מפעל הפיס
מקווה ישראל כל ישראל חברים
מקורות אחזקות בע"מ
מקורות המוביל הארצי ונכסים בע"מ
מקורות חברת מים בע"מ
מקורות פיתוח וייזום בע"מ
מרכז ארגונים של ניצולי שואה בישראל
מרכז ארצי לבחינות ולהערכה (ע"ר) (מאל"ו)
מרכז גריאטרי בית רבקה, פתח תקוה
מרכז גריאטרי ע"ש הרצפלד, גדרה
מרכז ההסברה
מרכז החינוך העצמאי לת"ת ובתי ספר
מרכז השלטון המקומי בישראל
מרכז זלמן שזר לחקר תולדות העם היהודי
מרכז לבריאות הנפש גהה, פתח תקוה
מרכז לבריאות הנפש לב השרון, נתניה
מרכז לבריאות הנפש ע"ש יהודה אברבנאל, בת ים
מרכז לבריאות הנפש שלוותה, הוד השרון
מרכז לבריאות הנפש, באר יעקב
מרכז לבריאות הנפש, באר שבע
מרכז לבריאות הנפש, מעלה הכרמל
מרכז לבריאות הנפש, נס ציונה
מרכז לבריאות הנפש, שער מנשה
מרכז להנצחת זכרו של יצחק רבין
מרכז להנצחת זכרו של מנחם בגין
מרכז למורשת הדרוזים
מרכז מעיין החינוך התורני בארץ ישראל
מרכז קהילתי באור יהודה ע"ש פירסט ופרלמן בע"מ
מרכז קהילתי ע"ש מירלמן אור עקיבא
מרכז רפואי העמק, עפולה
מרכז רפואי ע"ש א. וולפסון, חולון
מרכז רפואי ע"ש אסף הרופא, צריפין, באר יעקב
מרכז רפואי ע"ש בני ציון, חיפה
מרכז רפואי ע"ש ברזילי, אשקלון
מרכז רפואי ע"ש ד"ר ח. שיבא, תל השומר, רמת גן
מרכז רפואי ע"ש הלל-יפה, חדרה
מרכז רפואי ע"ש סורוקה, באר שבע
מרכז רפואי ע"ש ספיר, מאיר, כפר סבא
מרכז רפואי ע"ש רבין, קמפוס בלינסון, פתח תקוה
מרכז רפואי ע"ש רבין, קמפוס גולדה, פתח תקוה
מרכז רפואי ע"ש רמב"ם, חיפה
מרכז רפואי עירוני-ממשלתי ע"ש א. סוראסקי, תל אביב-יפו
מרכז שיקום ואחזקה (מש"א)
מרנוית חיפה בירעם
משטרת ישראל
משמר הגבול (מג"ב)
משרד האוצר
משרד האנרגיה
משרד הביטחון
משרד הבינוי והשיכון
משרד הבריאות
משרד החוץ
משרד החינוך
משרד החקלאות ופיתוח הכפר
משרד הכלכלה והתעשייה
משרד המדע, הטכנולוגיה והחלל
משרד המשפטים
משרד העבודה, הרווחה והשירותים החברתיים
משרד העלייה והקליטה
משרד הפנים
משרד התחבורה והבטיחות בדרכים
משרד התיירות
משרד התפוצות
משרד התקשורת
משרד התרבות והספורט
משרד ירושלים ומורשת
משרד מבקר המדינה
משרד ראש הממשלה
מת"ש - מרכזי תעסוקה שיקומיים בע"מ
מתאם הפעולות בשטחים

לראש הרשימה


נ
נאמני קרן סם סיגל ליתומים
נווה מדבר תאגיד מים בע"מ
נכסי חייל נח בע"מ
נכסים מ.י. בע"מ
נציבות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות
נציבות שרות המדינה
נצר השרון בע"מ
נת"ע - נתיבי תחבורה עירוניים להסעת המונים בע"מ
נתיב
נתיב אקספרס - תחבורה ציבורית בע"מ
נתיבי אילון בע"מ
נתיבי הגז הטבעי לישראל בע"מ
נתיבי ישראל - החברה הלאומית לתשתיות תחבורה בע"מ

לראש הרשימה


ס
סופרבוס הסעים ותיור בע"מ
ספרדים חיפה

לראש הרשימה


ע
ע.באב אלרחמה טייבה
עגור חברה לניהול קופות גמל וקרנות השתלמות בע"מ
עדה יונית קתולית חיפה
עזרה ובצרון חברה לשיכון בע"מ
עזריאלי- מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
עין אפק בע"מ
עין כרמים תאגיד מים וביוב בע"מ
עין נטפים - מפעלי מים וביוב אילת בע"מ
עיריית אום אל-פחם
עיריית אופקים
עיריית אור יהודה
עיריית אור עקיבא
עיריית א-טיבה (טייבה)
עיריית אילת
עיריית אל`טירה
עיריית אלעד
עיריית אריאל
עיריית אשדוד
עיריית אשקלון
עיריית באקה אל ר'רבייה (באקה אל-גרבייה)
עיריית באר שבע
עיריית בית שאן
עיריית בית שמש
עיריית ביתר עילית
עיריית בני ברק
עיריית בת ים
עיריית גבעת שמואל
עיריית גבעתיים
עיריית דימונה
עיריית הוד השרון
עיריית הרצליה
עיריית חדרה
עיריית חולון
עיריית חיפה
עיריית טבריה
עיריית טירת כרמל
עיריית טמרה
עיריית יבנה
עיריית יהוד-מונוסון
עיריית יקנעם עילית
עיריית ירושלים
עיריית כפר יונה
עיריית כפר סבא
עיריית כפר קאסם
עיריית כרמיאל
עיריית לוד
עיריית מגדל העמק
עיריית מודיעין עילית
עיריית מודיעין-מכבים-רעות
עיריית מעלה אדומים
עיריית מעלות-תרשיחא
עיריית נהריה
עיריית נס ציונה
עיריית נצרת
עיריית נצרת עילית
עיריית נשר
עיריית נתיבות
עיריית נתניה
עיריית סח'נין
עיריית עכו
עיריית עפולה
עיריית עראבה
עיריית ערד
עיריית פתח תקווה
עיריית צפת
עיריית קלנסווה
עיריית קריית אונו
עיריית קריית אתא
עיריית קריית ביאליק
עיריית קריית גת
עיריית קריית ים
עיריית קריית מוצקין
עיריית קריית מלאכי
עיריית קריית שמונה
עיריית ראש העין
עיריית ראשון לציון
עיריית רהט
עיריית רחובות
עיריית רמלה
עיריית רמת גן
עיריית רמת השרון
עיריית רעננה
עיריית שדרות
עיריית שפרעם
עיריית תל אביב-יפו
עמותת השלום כסייפה
עמותת חברה קדישא גחש"א כרכור (ע"ר)
עמותת מכללה אקדמית הדסה
עמותת פסטיבל מחולות כרמיאל
עמותת צדקה חסונה לוד
עמידר, החברה הלאומית לשיכון בישראל בע"מ
ענבל חברה לביטוח בע"מ
ערים, חברה לפיתוח עירוני בע"מ
עשות אשקלון תעשיות בע"מ

לראש הרשימה


פ
פארק אריאל שרון בע"מ
פיקוד העורף
פיתוח מזרח ירושלים בע"מ
פיתוח מעלות-תרשיחא (1989) חברה בע"מ
פלג הגליל, החברה האזורית למים וביוב בע"מ
פלגי מוצקין בע"מ
פלגי שרון מיסודן של עיריית כפר סבא והמועצה המקומית כוכב יאיר צור-יגאל בע"מ
פרזות חברה הממשלתית עירונית לשכון ירושלים בע"מ
פרקליטות המדינה

לראש הרשימה


צ
צבא ההגנה לישראל
צדקה קבורה ודת טירה
צים שירותי ספנות משולבים בע"מ

לראש הרשימה


ק
ק.ה.ר. קרן השתלמות לרוקחים בע"מ
ק.ל.ע חברה לניהול קרן השתלמות לעובדים סוציאלים בע"מ
קהילה אורתודוקסית חיפה
קהלא קדישא דקהל מחזיקי הדת בא"י (ע"ר)
קווים תחבורה ציבורית בע"מ
קופת חולים מאוחדת
קלוב התעופה לישראל
קריית אתא
קרן איזון לדמי מים
קרן ג'נראלי לזכר מבוטחי ג'נראלי במזרח אירופה ובמרכזה, אשר נספו בשואה
קרן הגמלאות של עורכי הדין בישראל בע"מ
קרן השתלמות למהנדסים בע"מ
קרן וולף
קרן חינוך "אל המעיין"
קרן ידע - ארגון המורים בבתי הספר העל-יסודיים, בסמינרים ובמכללות
קרן ידע הנדסי-אקדמי
קרן ידע לאקדמאים במח"ר ע"ש יעקב אוניקובסקי ז"ל
קרן ידע להנדסאים וטכנאים
קרן ידע לעובדי הוראה (הקרן לקידום מקצועי)
קרן לבטוח נזקי טבע בחקלאות בע"מ
קרן למחקר ולפיתוח חקלאי של ארה"ב וישראל
קרן למניעת זיהום מי ים
קרן לעזרת הסופר ואיש המדע
קרן לרווחה לנפגעי השואה בישראל
קרן לשמירת הנקיון
קרן מחקרים רפואיים ופיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי ע"ש א. וולפסון, חולון (ע"ר)
קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתיות ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי שיבא (ע"ר)
קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד בית החולים פוריה
קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד בית החולים רבקה זיו (ע"ר)
קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי אסף הרופא (ע"ר)
קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי בני ציון (ע"ר)
קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי ברזילי (ע"ר)
קרן מחקרים רפואיים, פיתוח תשתית ושרותי בריאות - ליד המרכז הרפואי הלל יפה (ע"ר)
קרן קסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד
קרן שלם לפיתוח שירותים למפגר ברשויות המקומיות
קרן תל-אביב לפיתוח
קרנות השתלמות למורים ולגננות - חברה מנהלת בע"מ
קרנות השתלמות למורים תיכוניים, מורי סמינרים ומפקחים - חברה מנהלת בע"מ
קרנית - קרן לפיצוי נפגעי תאונות דרכים
קרתא החברה לפתוח מרכז ירושלים בע"מ

לראש הרשימה


ר
ראם ש.ש. השקעות בע"מ
רותם דשנים בע"מ
רכבת ישראל בע"מ
רפאל מערכות לחימה מתקדמות בע"מ
רשות האוכלוסין וההגירה
רשות האכיפה והגבייה
רשות הגז הטבעי
רשות החברות הממשלתיות
רשות החירום הלאומית (רח"ל)
רשות החשמל
רשות הטבע והגנים
רשות המיסים בישראל
רשות המעברים היבשתיים (רמי"ם)
רשות הספנות והנמלים
רשות העתיקות
רשות השידור הישראלי (בפירוק)
רשות השירות הלאומי - אזרחי
רשות התאגידים
רשות התחרות
רשות התעופה האזרחית
רשות התקשוב הממשלתי
רשות לבינוי ולפינוי של אזורי שיקום
רשות מקרקעי ישראל
רשות נחל הירקון
רשות נחל הקישון
רשות ניירות ערך
רשות ניקוז גליל מערבי
רשות ניקוז ונחלים שרון
רשות ניקוז ים המלח
רשות ניקוז ירדן דרומי
רשות ניקוז ירקון
רשות ניקוז כנרת
רשות ניקוז כרמל
רשות ניקוז נחל קישון
רשות ניקוז נעמן
רשות ניקוז ערבה
רשות ניקוז שורק - לכיש
רשות ניקוז שיקמה-בשור
רשות שדות התעופה
רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון
רשם העמותות

לראש הרשימה


ש
ש.ר.א.ל. - שרותים ואספקה לרפואה בע"מ
שביט שירותי ניהול למשרד הביטחון בע"מ
שוק סיטוני לישראל בע"מ
שורשים חברה קדישא קריית שמונה והצפון בע"מ
שירות בתי הסוהר
שירות הביטחון הכללי
שירות ההדרכה והמקצוע (שה"ם)
שירות התעסוקה
שירות עיבודים ממוכנים (שע"ם)
שירותי בריאות כללית
שירותי דת כפר קאסם
שלומית - עמותה להפעלת מתנדבים לשירות לאומי
שקמונה חברה ממשלתית - עירונית לשקום הדיור בחיפה בעמ
שרונים תשתיות מים וביוב בע"מ
שרות הביטחון הכללי
שרותי אוטובוסים מאוחדים נצרת בע"מ

לראש הרשימה


ת
ת.מ.ר תאגיד מים אזורי (רמלה, גדרה, קרית מלאכי ובני עייש) בע"מ
תאגיד המים והביוב האזורי - אלעין בע"מ
תאגיד השידור הישראלי
תאגיד כפרי גליל תחתון בע"מ
תאגיד מים וביוב סובב שפרעם בע"מ
תאגיד מעיינות הדרום בע"מ
תומר חברה ממשלתית בע"מ
תימנים ירושלים
תנועה אסלמית אחמדית חיפה
תעש מערכות בע"מ
תש"ת - חברה למפעלי תיירות ושרותי תעופה בע"מ
תשתיות נפט ואנרגיה בע"מ

לראש הרשימה